Strona główna » Meble szkolne i przedszkolne

Meble szkolne i przedszkolne


STOLIKI krzesełka wieszaki
KOLEKCJA KASIA PN szafki gratnella KOLEKCJA KASIA PX
KOLEKCJA KASIA P KOLEKCJA KASIA PASTEL kolekcja KASIA
 

STOLIKI SZKOLNE * KRZESŁA SZKOLNE * STOLIKI PRZEDSZKOLNE * KRZESEŁKA PRZEDSZKOLNE * SZATNIE * SZAFY SKRYTKOWE * SZAFKI NA POMOCE DYDAKTYCZNE * REGAŁY * BIURKA * WITRYNY * SZAFKI GRATNELLA


W asortymencie mamy szeroki wybór mebli przedszkolnych i szkolnych. Polecane kolekcje certyfikowanych mebli dla szkół, przedszkoli i innych placówek są produkowane w Polsce, w fabryce Mebli Szkolnych Olsztyn. Są one wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm w klasie higieniczności E1. Ponadto są solidne, wytrzymałe i bardzo bezpieczne – pozbawione wszelkich zbędnych wystających elementów, które mogłyby zranić dziecko. Producent zadbał również o uchwyty – są one zaokrąglone i bezpieczne dla najmłodszych. Szafki i biurka są wyposażone w niezawodne zamki patentowe i okucia meblarskie renomowanych firm.

W asortymencie mebli przedszkolnych i szkolnych znajdują się: stoliki szkolne i przedszkolne, krzesełka różnych rozmiarów, wieszaki i szatnie, regały, biurka, szafy aktowe, ubraniowe, szafy skrytkowe, witryny, komody i szafki.

W wersji standardowej podstawowym kolorem jest buk bawaria. Podobnie jak w przypadku mebli biurowych, dajemy Klientom do wyboru jeszcze trzy inne odcienie drewnopodobne (klon thansau, brzoza i olcha), oraz kilkanaście rodzajów płyt kolorowych. Meble są oferowane w wersji tradycyjnej – na cokole lub w nowoczesnej aranżacji – na stopkach.

Stelaże stolików i krzesełek również występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu w połączeniu z ogromnym wyborem dostępnych segmentów i kolorów płyt pozwalają na ciekawą i zindywidualizowaną aranżację każdej sali szkolnej i przedszkolnej, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

 


  KOLORYSTYKA PŁYT LAMINOWANYCH

buk bawaria alt alt alt szary WANILIA żółtko orange karminowy czerwień siena limonka Chartreuse saragossa jadeit tajga niebieski wodny błękit królewski
 

KOLORYSTYKA  STELAŻY METALOWYCH

RAL1018 RAL 2004 ral 3000 RAL 4008 RAL 5017 RAL 6001 RAL 7035 RAL 8014 RAL 9005 RAL 9006
 
 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferowane meble przedszkolne i szkolne są fabrycznie montowane i dostarczane w całości. Dzięki temu kupujący nie musi ich samodzielnie składać, ale też ma pewność, że są one solidnie skręcone i mają odpowiednią odporność na obciążenia.

Zaznaczamy, że wszystkie oferowane meble uzyskały Certyfikaty Zgodności z PN-EN, które dopuszczają je do użytku w szkołach.

Oferujemy również realizację zamówień na meble przedszkolne i szkolne na zamówienie – Klienci mogą zmodyfikować ich wymiary i kolorystykę, ale też możemy dostarczyć wersje wykonane wg. projektu Klienta. 
Przejdź do strony głównej

Polecamy produkty

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu