Strona główna » Meble szkolne i przedszkolne

Meble szkolne i przedszkolne


STOLIKI krzesełka wieszaki
KOLEKCJA KASIA PN szafki gratnella KOLEKCJA KASIA PX
KOLEKCJA KASIA P KOLEKCJA KASIA PASTEL kolekcja KASIA
 

STOLIKI SZKOLNE * KRZESŁA SZKOLNE * STOLIKI PRZEDSZKOLNE * KRZESEŁKA PRZEDSZKOLNE * SZATNIE * SZAFY SKRYTKOWE * SZAFKI NA POMOCE DYDAKTYCZNE * REGAŁY * BIURKA * WITRYNY * SZAFKI GRATNELLA


Polecane przez nas kolekcje certyfikowanych mebli dla szkół, przedszkoli i innych placówek produkowane są w Polsce, w fabryce Mebli Szkolnych Olsztyn. Meble, wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm w klasie higieniczności E1, są solidne, wytrzymałe i bardzo bezpieczne - pozbawione wszelkich zbędnych wystających elementów, które mogłyby zranić dziecko. Szafki i biurka mają niezawodne zamki patentowe i okucia meblarskie renomowanych firm, a wszystkie uchwyty są zaokrąglone.

W  naszych kolekcjach znajdziecie Państwo stoliki szkolne i przedszkolne, krzesełka różnych rozmiarów, wieszaki i szatnie, regały, biurka, szafy aktowe, ubraniowe, szafy skrytkowe, witryny, komody i szafki.
W wersji standardowej podstawowym kolorem jest buk bawaria, do wyboru są jeszcze 3 inne kolory drewnopodobne (klon thansau, brzoza i olcha), oraz kilkanaście rodzajów płyt kolorowych. Meble oferowane są w wersji tradycyjnej - na cokole, lub w nowoczesnej aranżacji - na stopkach.
Stelaże stolików i krzesełek również występują w szerokiej gamie kolorystycznej, co w połączeniu z ogromnym wyborem dostępnych segmentów w różnych kolekcjach i dużym wyborem kolorów płyt pozwala na ciekawą i zindywidualizowaną aranżację każdej sali szkolnej i przedszkolnej, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

 


  KOLORYSTYKA PŁYT LAMINOWANYCH

buk bawaria alt alt alt szary WANILIA żółtko orange karminowy czerwień siena limonka Chartreuse saragossa jadeit tajga niebieski wodny błękit królewski
 

KOLORYSTYKA  STELAŻY METALOWYCH

RAL1018 RAL 2004 ral 3000 RAL 4008 RAL 5017 RAL 6001 RAL 7035 RAL 8014 RAL 9005 RAL 9006
 

Nasze meble są fabrycznie montowane i dostarczane w całości, co  nie tylko eliminuje konieczność ich składania, ale również sprawia, że są solidne i odporne na obciążenia.

Wszystkie oferowane meble posiadają Certyfikaty Zgodności z PN-EN, które dopuszczają je do użytku w szkołach.
Jesteśmy również w stanie dostarczyć meble na zamówienie - o zmodyfikowanych wymiarach, niestandardowej kolorystyce lub wykonane wg. projektu klienta.
 
Przejdź do strony głównej
katalog 2020
ZAMÓW AKTUALNY KATALOG W WERSJI DRUKOWANEJ DLA SWOJEJ PLACÓWKI

Polecamy produkty

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu