» O firmie

O firmie


O NAS

W naszej ofercie znajdą Państwo meble szkolne i przedszkolne, dywany dziecięce, meble i krzesła biurowe, place zabaw, pomoce naukowe, gry i zabawki edukacyjne, świadectwa, arkusze ocen, dzienniki szkolne, mikroskopy, tablice, artykuły biurowe i środki czystości- czyli artykuły niezbędne w Państwa pracy.

Oferujemy nowoczesne urządzenia renomowanych producentów na rynku krajowym i z importu.
Wszystkie oferowane przez nas towary posiadają wymagane certyfikaty, deklaracje zgodności z Polską Normą, świadectwa PZH i znaki CE.

Przez ponad 50 lat działalności przedsiębiorstwo wyposażyło tysiące sal lekcyjnych, bibliotek, świetlic i innych miejsc, gdzie potrzebne są artykuły trwałe, wysokiej jakości, bezpieczne i niedrogie:)
Z naszych ostatnich realizacji możemy się pochwalić kompleksowym wyposażeniem wielu szkół - w naszym województwie, w Łodzi, Słupsku, Rabce, Warszawie, Sandomierzu, Mysłowicach, Jeleniej Górze, Przemyślu, Twierze w Federacji Rosyjskiej i wielu, wielu innych.

Poniżej przykłady referencji, które otrzymaliśmy od: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim, Wyższej Szkoły Humanistyczno-Przyrodniczej w Sandomierzu, Szkoły Podstawowej Nr 202 w Łodzi, Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Zamościu, Zarządu Gminy w Wólce Lubelskiej, Urzędu Miejskiego w Zamościu, Publicznego Gimnazjum im. Mikołaja Koperniika w Karczmiskach, którym serdecznie dziękujemy.
referencje

 
Przejdź do strony głównej

Polecamy produkty